O firmie

Salon drzwi w Rzeszowie


Drzwi na miarę tworzymy od ponad 30 lat. Wykonujemy je od podstaw, dobierając wysokie jakości drewno sosnowe lub dębowe. Dbamy o ich standard i stale dążymy do tego, by wszystkie nasze drzwi prezentowały się doskonale oraz były trwałe przez długie lata.
Proponujemy Państwu szeroki wybór drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych, które dostosowane będą do wystroju wnętrza nie tylko pod kątem gabarytów, ale i indywidualnych, niespotykanych w wypadku drzwi z PCV rozwiązań.


Przygotowując drzwi, które już niedługo mogą być ozdobą Twojego domu kleimy warstwowo trwałe drewno dębowe lub sosnowe z których jakości korzystać będziesz wiele lat. Dzięki temu wiemy, że zamontowane przez nas drzwi przez długi czas będą spełniały wszystkie normy jakości. W tym tę najważniejszą - budziły Twoje zadowolenie i chroniły Ciebie i najbliższych.

Jak pomagamy naszym klientom?

Już na początku pomagamy oraz doradzamy. Wykonujemy bezpłatny pomiar a po dostosowaniu drzwi do Twoich potrzeb zapewniamy bezpieczny transport oraz montaż. Dzięki stale poszerzanej ofercie drzwi drewnianych z pewnością znajdziesz takie, które Cię usatysfakcjonują.

Stale realizujemy zamówienia na drzwi o niestandardowych wymiarach oraz wg indywidualnych projektów klientów - chcąc zainwestować w wyjatkowe drzwi w Rzeszowie wystarczy, że się z nami skontaktujesz!

 

Realizujemy zamówienia zarówno dla klientów indywidualnych jak i odbiorców hurtowych

Nasze drzwi zdobią futryny mieszkań, firm i przedsiębiorstw, dla których naturalny i indywidualny design oraz trwałość są na pierwszym miejscu. Nie czekaj i sprawdź, co możesz znaleźć w naszym salonie.

Zadzwoń i umów się na pomiar i wycenę

726 917 940